Zadzwoń do nas

883 701 636

Układanie płytek, kafelkowanie Szczecin

Jesteśmy specjalistami w kładzeniu płytek każdego wymiaru, nawet wielkoformatowych do 300 cm!


Specjalizujemy się w kompleksowym układaniu płytek ceramicznych, terakoty, glazury, gresu, płytkowaniu oraz kafelkowaniu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały od sprawdzonych producentów. Układanie płytek to jedna z podstawowych usług remontowych, które oferujemy w Szczecinie.

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że Twój projekt zostanie zrealizowany szybko i z zachowaniem najwyższych standardów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Jesteśmy pewni, że możemy zapewnić Ci najlepsze rezultaty w zakresie układania płytek, terakoty, glazury czy gresu, niezależnie od wielkości i zakresu Twojego projektu. Zaufaj ekspertom z naszej firmy StepbyStep, aby wykonać pracę dobrze.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami lub przejrzyj listę najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań.

Zaufaj profesjonalistom

Postaw na najwyższą jakość wykonania i solidny efekt.

W zakres naszych usług wchodzi:

Kafelkowanie

Kafelkujemy wszystkie powierzchnie w mieszkaniu w różnych wymiarach: łazienki, podłogi, balkony, tarasy, garaże, fartuch kuchenny itp.

Murowanie brodzików

Wewnętrzną część brodzika można wypełnić cegłą lub jej fragmentami. - Wolną przestrzeń oraz przestrzeń wokół odpływu wypełniamy najczęściej wylewką betonową z zachowaniem zaleceń producenta. - Kształtujemy pożądane spadki - ich wysokość, ułożenie, kierunek.

Szlifowanie płytek pod kątem

Cięcie płytek  pod kątem 45 stopni sprawia, że płytki ładnie się ze sobą łączą w narożnikach, dzięki czemu można uniknąć zbędnego montowania dodatkowych elementów tj. listew ozdobnych, które już dawno wyszły z mody,

Układanie glazury

Przed każdym położeniem płytek ustalamy z klientem rozkład by zachować estetykę. 

Zabudowy wanien

Wykonujemy proste zabudowy wanien oraz z podcięciem na stopy. Możliwe jest montaż podświetlenia LED, a także wykonanie rewizji z dostępem do syfonu.

Hydroizolacja

Hydroizolacja w łazience pełni ważną funkcję. Polega na ochronie przed przenikaniem wilgoci i wody przez nieszczelności w podłogach i ścianach i podłogach.

Montaż kabin

Na życzenie naszych klientów zajmujemy się montażem kabin prysznicowych różnych producentów.

Wycinanie otworów

Do wiercenia otworów płytkach gresowych stosujemy specjalistyczne wiertła diamentowe. Wiercenie zwykłym wiertłem nawet najmniejszego otworu np. na uchwyt na ręcznik może skończyć się pęknięciem płytki.

Galeria

Click the images for a full view with our Lightbox feature
logo remonty szczecin

StepbyStep Artur Rak - ul. Kalinowa 8, 71-787 Szczecin

remonty@arturrak.pl

883 701 636

Usługi

Wykończenia mieszkań

Remonty

Projektowanie

Najbliższe terminy

Wykończenia mieszkań

około 5 tygodni

Projektowanie wnętrz

około 3 tygodni


© copyright © 2024 | StepbyStep Artur Rak