Podstawowe usługi

Co możemy zrobić?

Główną naszą działalnością są wykończenia wnętrz oraz kompleksowe remonty całych mieszkań i domów. Skupiamy specjalistów z różnych dziedzin po to, aby mogli Państwo zakończyć inwestycję z jedną sprawdzona ekipą.

Kompleksowy remont mieszkania praktycznie od A do Z. Jeśli brakuje Państwu koncepcji na remont, możemy również zaoferować usługę projektową.

Czytaj więcej

Znudził się kolor? Nie ma sprawy, zamówimy próbki kolorów, aby mogli Państwo w bezpieczny sposób wybrać przyszły kolor ścian. Malujemy farbami najlepszych producentów, takich jak Brillux, Fugger, Sigma.

Czytaj więcej

Oferujemy usługi hydrauliczne kompleksowe jak i naprawy istniejącej instalacji wodnej i kanalizacyjnej. U nas mogą Państwo zamówić kompleksową naprawę łącznie z zatynkowaniem dziur i malowaniem.

Czytaj więcej

serwis ogrzewania

Obecnie szukamy do naszego zespołu pracownika z uprawnieniami gazowymi.

Czytaj więcej

Oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacjami elektrycznymi w tym modernizacja, rozbudowa i serwis instalacji elektrycznych.

Czytaj więcej

W swoich zasobach mamy kilku doświadczonych płytkarzy, którzy nie tylko położą płytki na prostych podłożach, a wykończą najtrudniejszą łazienkę wszystkimi formatami.

Czytaj więcej

Mogą Państwo zlecić nam kompleksowe sprzątanie po remoncie, a także regularne sprzątania mieszkań i biur.

Czytaj więcej

Jeśli trzeba położyć nową podłogę czy parkiet, nie  ma problemu doradzimy, zamontujemy oraz wykończymy ściany ozdobnymi listwami.

Czytaj więcej

Przy wykończeniu mieszkania często potrzeba wykonać meble na wymiar. Jeśli szukają Państwo fachowca w tej dziedzinie, prosimy o kontakt, polecimy sprawdzone firmy.

Czytaj więcej

Nasze usługi

Co możemy zrobić?

Proszę do nas zadzwonić, porozmawiamy, doradzimy, wykonamy bezpłatną kalkulację zanim podejmą Państwo ostateczna decyzję.

Łazienka

Stare budownictwo

Kompleksowy remont łazienki w domu z lat 30. Wymiana instalacji hydraulicznej z miedzi. Przeniesienie wanny oraz prysznica.

Read More

Mieszkanie deweloperskie

Adaptacja poddasza

Remont wykonany zgodnie z projektem architektonicznym.

Read More

Biznes

Apteka

Kompleksowy remont apteki. Czas realizacji w trybie ekspresowym. Tylko 8 dni!

Read More

Szybkie wyszukiwanie

Czego poszukujesz?

Zdjęcia z przykładowych realizacji

Każdy remont motywuje nas do wytężonej pracy, bo chcemy widzieć na finiszu zadowolenie naszych klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Zaopiekujemy się Państwem

Możemy obiecać, że zaopiekujemy się Państwa mieszkaniem na każdym etapie remontu.

Od pierwszego spotkania podchodzimy do zadania z najwyższą starannością. Zdiagnozujemy Państwa potrzeby, wykonamy szczegółową kalkulację (bezpłatnie) po to, aby mogli Państwo podjąć świadomą decyzję dotyczącą przyszłej inwestycji.

Jak wyglądają rozliczenia?
Kto dokonuje zakupów materiałów?
Czy dostaję gwarancję i fakturę za usługi?
Czytaj wiecej