Poznaj nas

By lepiej nam zaufać

Każda inwestycja kończy się sukcesem, ponieważ na każdym etapie prac konsultujemy jej wykonanie. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowanie specjaliści z różnych dziedzin. Nigdy nie idziemy na skróty, bo wiemy jak ważne jest dla nas zadowolenie klienta.

Dołącz do nas

Karolina Szewczyk

Projektantka wnętrz

Jeśli brakuje Państwu pomysłu jak zaaranżować powierzchnię w mieszkaniu, to nasza projektantka służy pomocą na każdym etapie inwestycji. Wykona projekt, wizualizację, odwiedzi z Państwem sklepy aby dobrać materiały i dodatki.

Alexei

Hydraulik i glazurnik

Specjalista od prac hydraulicznych. Mistrz glazurnictwa. Alexei również prowadzi nadzór nad pracownikami rosyjskojęzycznymi.

Andrij

Szpachlarz, malarz

Andrij to precyzyjny szpachlarz i malarz. Jeśli trzeba, to nawet położy tapetę 🙂

Artur Rak

Właściciel firmy

Odpowiedzialny z kontakt z klientem, rekrutację personelu, a przede wszystkim nadzór nad całym procesem każdej inwestycji.

Bartek

Szpachlarz, malarz

Bardzo skrupulatny i dokładny pracownik, który wykona szpachlowanie oraz pomaluje profesjonalnie każdą powierzchnię.

Wasyl

Glazurnik

Wasyl ma za sobą 3o lat pracy na budowie. Nazywamy go „złota rączka”, ponieważ potrafi wykonać niemal każdą pracę remontową w mieszkaniu.

Robert

Glazurnik

Robert to bardzo doświadczony glazurnik. Potrafi wykonać remont łazienki od A do Z. Również wykona profesjonalnie zabudowę GK.

Chciałbyś wykonać remont?

Wybierz naszą firmę i zrób to z nami!

Opinie

Co o nas powiedzieli

Państwa opinie są dla nas bardzo ważne, dlatego zachęcamy do krótkiej informacji po zakończonym remoncie.

Alicja F.Inwestor
Współpraca na najwyższym poziomie. Pan Artur zawsze pod telefonem, informował o wszystkim co się działo na „placu budowy”. Tak powinno to wyglądać! Dodatkowo Pan Artu, przedstawiał wiele ciekawych alternatyw do propozycji łazienki, co zostało zaimplementowane i wygląda rewelacyjnie. Polecam wszystkim 🙂
Marek C.Inwestor
Bardzo dobrze, właściciel wykazuje zaangażowanie i pomysłowość.