MenedżerSprzedażWydarzenia

Klub profesjonalnego sprzedawcy

By 25 stycznia 2017 No Comments

Już niebawem ruszamy z nową inicjatywą. Planowany termin – III kwartał 2017.

Chcemy stworzyć wartościowe miejsce, gdzie każdy sprzedawca, osoba, która pracuje z klientem bez względu na doświadczenie, będzie mogła szlifować swoje umiejętności handlowe.

Projekt jest tworzony przez doświadczonych trenerów sprzedaży.  Obecnie jest nas dwóch, ale mam nadzieję, że dołączą do nas kolejni. Jesteśmy silnie zmotywowani by dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem, które zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich 20 lat.

Główny nasz cel, to integracja środowiska sprzedawców i osób, które sprzedają i chcą się rozwijać w tym obszarze. Chcemy propagować idę zachowań proklienckich.

 

Docelowo chcemy organizować spotkania Klubu Profesjonalnego Sprzedawcy – „Salespeople” w celu pozyskiwania i wymiany doświadczeń, rozwiązywania problemów i skutecznego działania. Chcemy aktywnie promować Członków naszej organizacji dając im możliwość prezentowania swojej eksperckiej wiedzy.

Jeśli podoba Ci się  inicjatywa i chcesz być na bieżąco informowany o naszych działaniach? Zapisz się na newsletter.

W przyszłości chcemy dzielić się wiedzą branżową wysyłając cyklicznie wartościowe treści, raporty, badania na temat sprzedaży.